Visar 1–15 av 75 resultatSortera efter popularitet
- CBD-olja
Naturlig CBD olja 2% | 10 ml (Fullspektrum)
199 krDet ursprungliga priset var: 199 kr.149 krDet nuvarande priset är: 149 kr. Lägg till i varukorg - CBD-olja
50/50-olja | 100 ml
599 krDet ursprungliga priset var: 599 kr.449 krDet nuvarande priset är: 449 kr. Lägg till i varukorg - CBD-plåster
CBD-plåster 15mg/st | 30 st
Betygsatt 5.00 av 5479 krDet ursprungliga priset var: 479 kr.359 krDet nuvarande priset är: 359 kr. Lägg till i varukorg - Fullspektrum
Hampakapslar – 7mg/kap | 100 kapslar (Fullspektrum)
299 krDet ursprungliga priset var: 299 kr.224 krDet nuvarande priset är: 224 kr. Lägg till i varukorg - Snus
7c’s – Kingston CBD snus
Från 41 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidanBetygsatt 5.00 av 5 - CBD-olja
Balanserad CBD-olja 5% | 10 ml (Fullspektrum)
299 krDet ursprungliga priset var: 299 kr.224 krDet nuvarande priset är: 224 kr. Lägg till i varukorg - CBD-olja
Premium CBD-olja med CBDV | 10 ml
Betygsatt 5.00 av 5549 krDet ursprungliga priset var: 549 kr.412 krDet nuvarande priset är: 412 kr. Lägg till i varukorg - CBD-olja
112-olja | 100 ml
Betygsatt 5.00 av 5659 krDet ursprungliga priset var: 659 kr.494 krDet nuvarande priset är: 494 kr. Lägg till i varukorg - CBD-olja
Naturlig CBD olja 2% | 50 ml (Fullspektrum)
499 krDet ursprungliga priset var: 499 kr.374 krDet nuvarande priset är: 374 kr. Lägg till i varukorg - CBD-olja (Fullspektrum)
Häxblandning | 50 ml
399 krDet ursprungliga priset var: 399 kr.299 krDet nuvarande priset är: 299 kr. Lägg till i varukorg - CBD-olja
Stark CBD-olja 10% | 10 ml (Fullspektrum)
499 krDet ursprungliga priset var: 499 kr.374 krDet nuvarande priset är: 374 kr. Lägg till i varukorg - Hampakapslar
Hampakapslar – 7mg/kap | 100 kapslar (THC-Fri)
399 krDet ursprungliga priset var: 399 kr.299 krDet nuvarande priset är: 299 kr. Lägg till i varukorg - CBD-olja
Balanserad CBD-olja 5% | 10 ml (THC-Fri)
Betygsatt 5.00 av 5299 krDet ursprungliga priset var: 299 kr.224 krDet nuvarande priset är: 224 kr. Lägg till i varukorg - Fullspektrum
Hampakapslar – 7mg/kap | 300 kapslar (Fullspektrum)
799 krDet ursprungliga priset var: 799 kr.599 krDet nuvarande priset är: 599 kr. Lägg till i varukorg - CBD-olja
Extra Stark CBD-olja 20% | 10 ml (Fullspektrum)
999 krDet ursprungliga priset var: 999 kr.749 krDet nuvarande priset är: 749 kr. Lägg till i varukorg















